Nepokosená zeleň - Priekopy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Dobry den, chcel by som poziadat o pokosenie zelene v blizkosti garazi na ulici Priekopy. Okolite priestory sidliska su pokosene, no pri garazach rastie vysoka trava. Dakujem

02. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predmetný priestor sme zadali požiadavkou na pokosenie.


S pozdravom

kancelária starostu
09. jún 2016

Daniel

Zelen je pokosena, dakujem.
16. august 2019

Daniel

Dobrý deň, poprosil by som pokosiť na rovnakom mieste, je tam 2m vysoká burina, ďakujem.
20. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania