Nefungujúce osvetlenie Cesta na Kamzík

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Uzavretý

Nefunguje osvetlenie na krizovatke Cesty na Kamzik a Brectanovej (tesne pod Stroodlom). Cez formular Siemensu nahlasovane uz davno. Niekedy nesvieti, niekedy svieti. Ak k nejakej oprave aj doslo, tak nie k vyhovujucej.

25. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu. Uvedený podnet sme zaregistrovali do nášho systému. O priebehu budeme informovať.

Martin Pastirčák, Siemens
10. jún 2016

Odpoveď samosprávy

V uvedenom svietidle boli vymenené svetelné zdroje. Svietidlo je znova v prevádzke.

Siemens, s.r.o.
10. jún 2016

Karol Bujaček

Včera svietila, dnes je zase čierna.
18. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Uvedené VO bolo znovu skontrolované, opravené a uvedené do prevádzky.

Siemens s.r.o.
21. máj 2020

Martin Uváček

Podnet neaktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania