Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 31. januára 2010

Na Fikusovej sa nachádza nepojadzný nevyužitý vrak.

15. február 2010

Odpoveď samosprávy

Podnet zo dňa 9.2.2010 o 13.55 hod bol daný na riešenie okrskárovi Mestskej polície.

Pavel Škodler
01. január 2014

barbora

MAM ZAUJEM AK SA NAJDE MAJITEL,ODKUPIM....
24. marec 2015

Ivan

Vozidlo tam už nie je, prosím označiť ako vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.