Orez kríkov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter 25. mája 2016

Poprosím o orez kríkov pri materskej škole Ševčenková, prerastajú konáre ponad chodník. Ďakujem

25. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet vo veci prerastených kríkov na Ševčenkovej ulici prešetríme v teréne a následne budú práce v potrebnom rozsahu zabezpečené Miestnym podnikom verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
13. jún 2016

Peter

myslel som trosku odrezať konare a nie vyholit to úplne... ste to vyriesili po svojom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania