Vrak auta na ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

vrak auta (v zakaze zastavenia) bez znaciek

28. máj 2016

Anonym

4 roky odstavené rozbité auto

Na ulici Mlynské nivy neďaleko sídla SEPS a výjazdu pri sporitelni stojí toto auto s rozbitým oknom, vyfučané pneumatiky, bez značiek, STK naposledy z roku 2012. ihneď odstrániť!!!
31. máj 2016

autopravo

to auto malo este pred rokom ECV okresu Prievidza
06. júl 2016

tomiasko

To auto malo dokonca vo februari 2016 nielen ECV, ale ja nasadenu papucu od MsP Ruzinov. Po tyzdni papuca zmizla, po dalsom aj ECV, auto sa postupne "straca". Uz nema ani pneumatiky,... Nikto to neriesi?
06. júl 2016

tomiasko

A kedze MsP Ruzinov nasadila na toto auto papucu v dobe, ked bola na nom EVC, pozna isto aj majitela vozidla. Nechapem, preco to auto nebolo behom 3 mesiacov odstranene a vyhlasene za stare vozidlo.
06. júl 2016

tomiasko

Odporucam dat na riesenie MsP Ruzinov. Magistrat s tym nic nema a preto sa to uz par mesiacov neriesi.
11. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné Magistrátu hl. mesta, ktoré preverí situáciu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
19. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vrak bol odstránený.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania