Bývalá konštrukcia na automat na lístky

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Dobry den, chcel by son poprosit, mohla by byt odstranena kovova konstrukcia na automat na listky? uz sa take typy nepouzivaju a je to fakt skarede a zbytocne, ked uz su zo vsade umyte grafiti, aby to tam bolo skulturnene, dakujeme velmi pekne

08. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme preposlali kompetentnému oddeleniu Dopravného podniku Bratislava.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
23. jún 2016

Tomas

Vazeni Admini, OPS, ja by som sa chcel opytat na zaklade coho bol podent oznaceny ako nereiseny, ked 8.6.2016, samosravpa postupila podnet na dopravny podnik ved predsa to malo byt v rieseni !!!!
23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme Vám za Váš podnet, Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť preveril Váš podnet a na základe neho bolo vydané nariadenie na odstránenie kovovej konštrukcie na automat na lístky.
Dňa 21. júna 2016 bola táto konštrukcia zo zastávky odstránená.


Odb. marketingu a komunikácie DPB
23. jún 2016

Tomas

konstrukcia odstranena, podnet vyrieseny, dakujeme mc raca a dpb ba

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania