Zabudnutý stĺp na Ul. J. Stanislava

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený
meno
Kristina 26. mája 2016

Pred novým bytovým domom Mirador je vedľa cestičky v zeleni zabudnuté staré elektrické vedenie v podobe dreveného stĺpu a odrezaného, voľne visiaceho káblu. Zrejme kedysi viedli ku potravinám-tlačiarni-zhorenisku na vedľajšom pozemku. Nie je to nebezpečné? Prosím o odstránenie!

27. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Spoločnosť Telekom a.s. sme už v marci tohto roka vyzvali na odstránenie stĺpa, čo nám prisľúbili mailom zo 16.3.2016. Opätovne sme spoločnosť Telekom a.s. vyzvali na nápravu.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
30. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zo Slovak Telekomu sme obdržali informáciu, že stĺp je naplánovaný na odstránenie.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
29. jún 2016

Kristina

Uz asi treti tyzden je na mieste nezakryta jama, stlp stale stoji.
14. júl 2016

Kristina

Jama je uprostred cestičky už viac ako mesiac. začínajú sa v nej hromadiť smeti. čakáme, kým do nej niekto padne?
16. august 2016

Kristina

Aktualizácia: stĺp už je preč, zato jama uprostred chodníka, ktorá s jeho odstránením aspoň časovo súvisí má už asi tretí mesiac. Čakáme, kým bude tak plná smetí, že sa zrovná s povrchom alebo kým si tam ublíži prvý človek alebo pes?
16. august 2016

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, Kristína. Na jamu som upozornil karloveský Miestny úrad. O jeho prípadnej odpovedi Vás budeme informovať. Ďakujeme za aktualizácie.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
17. august 2016

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, Kristína, dostal som dnes odpoveď z MiÚ. Podľa nich by jama nemusela mať súvis so stĺpom, pre istotu sa však na ňu opýtajú spoločnosti Slovak Telekom. Zároveň si u seba zistia, či bolo vydané povolenie na rozkopávku v tomto mieste (zodpovedná úradníčka je však až do pondelka 22. augusta na dovolenke). O ďalšom priebehu komunikácie Vás budeme informovať.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
18. august 2016

Kristina

Vďaka. Jama vznikla zhruba v čase, keď mali odstrániť stĺp. Neviem posúdiť, čo za vedenie v nej je položené - vyzerá to ale na nejaké káble. Tak som zvedavá. Dopátrať sa týchto najmenších problémov je vždy najťažšie...
12. september 2016

Kristina

Jama je stále na svojom mieste. Odpadkov v nej pribúda, ľudia si už okolo nej v trávniku vychodili cestičku...
03. október 2016

Admin BA-Karlova Ves

Predmetný stĺp bol odstránený, takže podnet označujem ako vyriešený. Problematikou zdokumentovanej jamy sa zaoberá nový, samostatný podnet https://www.odkazprestarostu.sk/33696

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania