Zabratý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 27. mája 2016

Dobry den,
Prosím o vyzvanie majiteľa nehnuteľnosti na hribovej 7 na odstránenie konárov z orezov stromov z chodníka aby mohol znova slúžiť pesim.
Ďakujem

08. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Na základe podnetu v lokalite Hríbova 7 MČ BA – Ružinov v danej lokalite vykonala ohliadku a dávame Vám nasledovné stanovisko:
- požiadame nášho dodávateľa, aby zabezpečil rez konárov do chodníka a tiež odpratanie konárov ktoré sú na hromade.

S pozdravom

kancelária starostu
18. jún 2016

Ružinov - Prievoz

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania