Veľka diera v chodníku pri kanalizačnom vpuste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Pri kanalizacnom vpuste je velka diera, je hlboka, a zda sa, ze sa postupne stale rozsiruje a zvacsuje.

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Jana Plevová
16. jún 2016

Karol Bujaček

Tak trocha nechápem, prečo zrazu odpovedá MČ BA-NM, keď ulica je v správe M hl.m.SR BA.
15. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Dobrý deň, v prvom rade ďakujeme za nahlásenie poruchy. V najbližších dňoch a v čo najkratšom čase sa budeme snažiť danú poruchu na Jeséniovej ul. opraviť

Oddelenie komunikácie a marketingu
28. júl 2019

Martin U

Diera tam už nie je. Opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania