Osvetlenie chodníkov na Moste SNP

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Dušan Drinka 28. mája 2016

Na moste SNP nesvietia viaceré neóny, ktoré osvetľujú chodníky na moste.

Ďakujem.

01. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za informáciu. Uvedený podnet sme zaregistrovali do nášho systému. O priebehu budeme informovať.

Siemens s.r.o.
01. jún 2016

Dušan Drinka

Len doplním, že na fotografii je všetko v poriadku, teda stav, ako by to malo svietiť. Realita je však iná.
08. september 2016

Odpoveď samosprávy

Svetelné zdroje boli vymenené, osvetlenie je opäť v poriadku.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania