Suché stromy na ul. Pri starej prachárni

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 30. mája 2016

Na ulici Pri starej prachárni sú suché stromy. Jeden je pri vyústení na Trnavskú cestu, druhý je pri križovatke s Kalinčiakovou. Prosím o vypílenie a nahradenie živými stromami.

22. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia Životného prostredia a územného plánovania
na mieste bola vykonaná obhliadka na základe ktorej boli suché stromy odstránené a do konca roka 2016 budú nahradené novými.







Jana Plevová
18. júl 2016

Peter Oravec

Prosím administrátora OPS, aby opakovane neoznačoval nevyriešené podnety ako vyriešené. Stromy sú síce vypílené, ale nie sú nahradené živými stromami. Podnet znel: "Prosím o vypílenie a n a h r a d e n i e živými stromami." Takže podnet BUDE vyriešený až vtedy, keď tam živé stromy skutočne budú. Ďakujem.
24. december 2016

Peter Oravec

Stromy boli nahradené, síce nie všade, ale myslím, že je to dostatočné. Navrhujem podnet označiť ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania