Opraviť schody a dorobiť zábradlie na Čučoriedkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Pavel Kub 31. mája 2016

Prosím opraviť schody a dorobiť chýbajúce zábradlie na konci Čučoriedkovej ulici. Ďakujem

10. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Situáciu preveríme a budeme Vás informovať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
22. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Vyjadrenie k majetkovej podstate: Predmetná časť komunikácie II. triedy, kde sa nachádzajú na prináležiacom chodníku predmetné schody, je síce s názvom Čučoriedková, ale považujeme tento chodník za prináležiaci ku komunikácii II. triedy – prechádzajú po nech trolejbusy.
Hlavné mesto je zároveň aj vlastníkom pozemku parc. registra „C“ č. 1296 – nezaložený LV, parc. KN registra „E“ č. 855/1 evidovaný na LV č. 270, nezverený do správy MČ Bratislava-Vrakuňa.
Komunikácie I. a II. triedy sú všetky, po ktorých prechádzajú vozidlá MHD a patria do správy Hlavnému mestu SR Bratislava. Z tohto dôvodu zasielame podnet magistrátu hl. mesta SR Bratislava. Pekný deň


Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
22. jún 2016

Pavel Kub

Dobrý deň
Mohol by som vedieť konkrétne komu ste poslali tento podnet a ideálne aj kontakt naňho? ďakujem
23. jún 2016

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, podnet bol odoslaný štandardnou formou na Magistrát, kde sa im venuje oddelenie komunikácie a marketingu.

Ján Hefty
www.odkazprestarostu.sk
08. júl 2016

Pavel Kub

napísali mi, že podnet je neriešený. Tieto schody sú dosť frekventované lebo nimi sa chodí o. i. aj na neďaleký Vrakuňský cintorín. A keď sa niečo stane nejakej mamičke s dieťaťom alebo staršiemu človeku chodiacemu o paličke kto to bude mať na svedomí? Samotná ulica je dosť frekventovaná a chodí tam aj ako píšete vyššie aj MHD a keď nejaké dieťa spadne pod trolejbus čo potom? A inak vo vrakunských novinách http://www.vrakuna.sk/wp-content/uploads/2016/06/VN_05_2016.pdf na 11 strane je napísaný zoznam "Cestné komunikácie v správe mestskej časti Bratislava-Vrakuňa" a medzi nimi je aj Čučoriedková ulica. Ale vyššie píšete, že "patrí magistrátu hl. mesta SR Bratislava lebo Komunikácie I. a II. triedy sú všetky, po ktorých prechádzajú vozidlá MHD a patria do správy Hlavnému mestu SR Bratislava. Z tohto dôvodu zasielame podnet magistrátu hl. mesta SR Bratislava." Tak komu patrí táto ulica? Pekný deň
30. august 2016

VladoB

Ono ten koniec Mierovej ako i Čučoriedkova majú chodník po oboch stranách, jeden horší ako druhý :-( Rozbitý, úzky, so stĺpmi uprostred - prejsť tam kočíkom je umenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania