Vyblednuté značenie zastávky autobusu MHD - MiU PB

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zlte vodorovne znacenie oznacujuce zastavku MHD na zastavke MiU P.Biskupice v smere Novy Most je uz skoro cele vyblednute. Na druhej strane toto oznacenie uplne chyba. Bolo by vhodne ho obnovit, z dovodu bezpecnosti cestujucich cakajucich na autobus MHD. Vodici osobnych aut si totiz cez zastavku obcas skracuju cestu pri otocani sa. Dakujem

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol odoslaný na príslušné oddelenie správy komunikácií Magistrátu hl. mesta, ktoré zabezpečí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
04. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

od času nahlásenia podnetu bolo vodorovné dopravné značenie obnovené. Podnet preto považujeme za vyriešený. V prípade, že je značenie opäť nevýrazné poprosíme Vás o nahlásenie nového podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania