Neobnovenené značenie priechodu na Dulovom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Ondrey 03. júna 2016

Na Dulovom námestí nebolo obnovené značenie priechodu pre chodcov idúcich od predajne potravín po obnove povrchu zastávky v smere do Petržalky.

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obnova vodorovného dopravného značenia sa realizuje priebežne, v závislosti od množstva finančných prostriedkov v rozpočte na túto činnosť. Veľká časť sa vyčerpala na novorekonštruované cesty, preto nevieme sľúbiť, že k obnove všetkých priechodov dôjde v krátkom čase. Budú obnované postupne, podľa stavu opotrebenia.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
17. jún 2016

Ondrey

Tu nejde o obnovu po prirodzenom opotrebovani, ale po rekonstrukcii takisto, ako pri vami spominanych novorekonstruovanych cestach.
03. júl 2016

Ondrey

Priechod nebol obnovený po výmene asfaltu ani pred zastávkou.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania