Zbytočný a nebezpečný betónový stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: Slovak Telekom

Vyriešený

Dobry den prosim mohol by byt odstraneny betonovy stlpik z ktoreho trcua ostre kovove casti, je zbytocny nachadza sa za stojidkom kontajnerov, abt sa predislo zbutocnemu urazu nakolko to je hned pri detskom ihrisku

20. jún 2016

Tomas

Podla coho sa vlastne spracovavaju tie podnety na MU Raca?
To je nepochoppitlene podla nalady pondelkoveho rana?
Tento podnet je taky isty ako tento
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/28422/k-nicomu-nesluziaci-betonovy-stlpik
kde to nebol preblem posalt na - Slovak Telekom, a.s., Bajkalská 28, 817 62 Bratislava alebo ZSE Energia, a.s., Čulenova 6, 816 47 Bratislava. a dokonca to bolo hend odstranene ?
24. jún 2016

Tomas

Dobry den dokonca aj dalsi podnet bol rieseney MC racahttps://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/30064/pozostatok-elektrickeho-stlpu
a tento preco nie ?
Podla akeho kluca sa tei podnety vlastne riesia ?
05. júl 2016

Tomas

Stlpik sa tam stale nachadza, prosime odstranenie kym si na tom nejake dieta rozreze ruku.
16. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Listom zo dňa 20.6.2016 doručeným 24.6.2016 vyzvala MČ Rača Slovak Telecom na odstránenie uvedeného „zbytku“ po inštalácii vedenia.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. júl 2016

Tomas

Vazeni Admini OPS, nakolko je pridana odpoved zo strany samosrpavy, prosim zmenit status podnetu an v rieseni. Dakujem.
18. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

Vas podnet bol preposlany na technicke oddelenie nasej spolocnosti, ktore zabezpeci odstranenie daneho betonoveho stlpika.

Prajem Vam prijemny den a zostavam s pozdravom.

Slovak Telekom, a.s.
Gabriela Marettova
http://www.telekom.sk
27. júl 2016

Tomas

Stlpik je odstraneny dakujeme.
28. júl 2016

Viera

parada stlpik odstraneny uz za dva mesiace :) neskutocna masineria. ale dik Tomas, ze si vsimas lebo by tam bol este v 2035.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania