Citylight zakrýva dopravné značenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Netro 03. júna 2016

Citylight reklama zakrýva dopravné značenie (cestička pre chodcov a cyklistov) a v noci svieti nepríjemne do očí cyklistom. Žiadam o odstránenie reklamy a znovuodkrytie dopravnej značky (NIE presun dopravnej značky).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania