Kácanie stromov za účelom zátarasov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený
meno
BaseBoy 03. júna 2016

Naozaj nepochopiteľné kácanie stromov. Tipujem nejjakého tichého blázna, ktorí sú tam premnožení.

03. jún 2016

LS

zeby bobor?
03. jún 2016

občan Peter

Tichý blázon menom bobor. :D
03. jún 2016

somár rámos

Ten bobor je tak sp3ostý ako človek.Ešte nepochopil,že keď "zkáca" posledný strom skončil.
07. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Kmeň stromu bol dna 6.6.2016 odstránený m.p. Ruseko. Strom bol poškodený hlodavcom bobrom vodným. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.