Chodník Staré Záhrady

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 03. júna 2016

Dobry den,
Prosím o opravu chodníka z ušetrených peňazí z opráv komunikácií vďaka elektronickej aukcii na ulici staré záhrady od schránky slov. pošty po 1. Blok na starých záhradách.
Dakujem

15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Predmetná časť chodníka je spracovaná v rámci PD Staré záhrady na rekonštrukciu.

S pozdravom

Kancelária starostu
23. august 2016

Ružinov - Prievoz

A kedy by sa mala predmetná rekonštrukcia na základe PD vykonať?
28. júl 2017

Ružinov - Prievoz

Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.