Vrak bez známok života aj EČV na Sokolskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
dobrý_sused 06. júna 2016

Vozidlo bez známok života, nálepok o vykonaní TK a EK a čerešničkou sú chýbajúce EČV. Prosím o odstránenie, ďakujem.

02. november 2016

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené.

Ing. Jarmila Marušincová
referát životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
jarmila.marusincova@staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania