Nebezpečná krajnica na Šancovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Pol roka si magistrat nevsima tuto dieru az pokial zase nepride tragedia

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu, ktorý preverí situáciu a v prípade, že patrí do našej správy zaradí ho do harmonogramu opráv.

Oddelenie komunikácie a marketingu
23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava bude realizovaná v priebehu druhého polroku 2016.

Oddelenie komunikácie a marketingu
14. jún 2018

Martin U

Opravené.
05. september 2018

Martin U

Oprava sa vďaka nevhodne zvolenému druhu asfaltu nepodarila. Vydutie sa opakuje. Podnet znovu aktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania