Nefunkčné verejné osvetlenie Jeséniova

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Tri nefunkcne svietidla: obratisko trolejbusov 203 Koliba (hned nad cakajucimi trolejbusmi) ,pri prechode pre chodcov hned pod skolkou a tretie pri odbocke na Slamenu budu, taktiez pri prechode pre chodcov.

13. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Uvedený problém sme zadali do nášho systému a o priebehu budeme informovať.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania