Prosìm o úpravu. Aspoň to vykosiť.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Smetná parcela. Blagoevova 6.

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Odstránenie náletových drevín z pešej komunikácie zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Bratislava-Petržalka.
Vo veci znečistenia v okolí kontajnerového stanovišťa sme vyzvali príslušného správcu nehnuteľnosti, aby nedostatky v stanovenom termíne odstránil.

mestská časť BA-Petržalka
08. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Náletové dreviny z okolia pešej komunikácie na Blagoevovej č. 6 boli odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania