Krásna burina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Peter, 13. júna 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

neskutočne prerastajuca burina medzi okrasnymi kríkmi

16. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie a odburinenie kríkových skupín v lokalite na Topoľčianskej ulici zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
20. júl 2016

Peter

uz je to vycistene

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.