Tráva po kolená v Ružinove

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Lea 20. júna 2016

Mohli by ste aspon raz pokosit tu vysoku travu v case najvacsieho vyskytu alergenov, pretoze uz je vyse kolien, aby sme tu nepokapali na alergie. Nie ako kazdy rok tu alergici trpia, potom ta trava vyschne, pokosite ju a cele leto je tu slama namiesto travy a nemusite uz viac kosit. Vyhodne. Predavat parkoviska na to Vas je, spravit nieco prospesne pre obyvatelov uz je zlozitejsie.

30. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

MČ BA – Ružinov Vám ďakuje za podnet 29863 z dôvodu nepokosená tráva na Jégého. Náš dodávateľ, ktorí zabezpečuje kosenie v tejto časti ide o Starý Ružinov tak kosenie by mal vykonať v termíne od 22.6 do 30.6.2016.

S pozdravom


kancelária starostu
23. november 2021

Martin Uváček

Dávno, dávno pokosené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania