Reklama na Trnavskej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Nacbo Ynmynona 15. júna 2016

Prosím o preverenie legálnosti reklamy na Trnavskej a jej prípadné odstránenie. Ďakujem

08. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň , pozemok, na ktorom sa nachádza reklama, nie je vo vlastníctve ani v správe MC BA-Ružinov.
S pozdravom


kancelária starostu
25. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Ako nás informoval správca komunikácie reklama je umiestnená na súkromnom pozemku, na parc. č. 15096/87 k. ú. Trnávka. ktorý nie je vo vlastníctve ani v správe mesta.

Oddelenie komunikácie a marketingu
04. apríl 2017

NaTrnavke

Vazeni, nelegalnu reklamu zo sukromneho pozemku mozete dat odstranit v spolupraci s Asociaciou vonkajsej reklamy. Preto odpoved "je na sukromnom pozemku" vnimam ako alibizmus a vyhybanie sa rieseniu veci. Aby ste dlho hladat nemuseli, kontakt na AVR je tu - Trenčianska 55, 821 09 Bratislava 2, tel./fax: 02/ 53 41 78 92, tel.: 02/ 58 24 32 56, e-mail: avr@avr.sk
25. marec 2018

Nacbo Ynmynona

Prosím o rýchle odstránenie tejto reklamy. Je v blízkosti neprehľadnej križovatky.
11. december 2018

NaTrnavke

a stale nic.. snad novy starosta bude mat schopnejsich ludi, co s tymto pohnu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania