Zanedbaný priestor pred pomníkom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Pred bustou J. L. Bellu je par kvetov v nepokosenej trave a vyzera to cele dost biedne...

28. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie pristúpia k náprave,

Oddelenie komunikácie a marketingu
28. jún 2016

Miriam

Ok, dakujeme, len nechapem, preco este treba preverovat situaciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania