Nepokosená tráva - Vansovej ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Bolo by to treba pokosit po takmer celej dlzke zabradlia.

30. október 2016

Miriam

Ziadame Staromestsku a.s. o riesenie, na maily zial neodpoveda.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania