Nevyužitý stĺp

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Čunovo

Vyriešený
meno
Matúš Čupka 31. januára 2010

Na ulici Na hrádzi sa nachádza nevyužitý elektrický stĺp.

03. marec 2010

Odpoveď samosprávy

Sĺp na ktorý občan poukazuje nie je elektrický, jedná sa o oceľové stĺpy na ktorých bol umiestený drôtový rozhlas, avšak po vybudovaní bezdrôtového rozhlasu v r. 2009 sa niektoré stali prebytočné, ich odstránenie sa plánuje v r. 2010 prostredníctvom externej firmy, na čo v r. 2009 nemala MČ v rozpočte finančné prostriedky.

S pozdravom

Ferenčáková
18. apríl 2013

Ctibor Košťál - Odkazprestarostu.sk

Boli už stĺpy odstránené?
23. máj 2018

Martin Nýdr

Všetky stĺpy boli už v roku 2011 odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.