Prosba o umiestnenie koša

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Vymažte Profil, 15. júna 2016

Prosím mestskú časť Vrakuňa o umiestnenie košu na Arménsku nakoľko je tam vždy špina a stoja tam autobusy Slovak lines.

Vďaka

17. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Budeme Vás informovať o možnom riešení. Pekný deň

Mger. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
24. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Predmetná zastávka je na chodníku pri komunikácii II. triedy, na ktorej zastavujú aj autobusy Slovak Lines, ktorý je jeden z poskytovateľov verejnej autobus. dopravy (mimo MHD) na Slovensku.
Sídlo spoločnosti zabezpečujúcej obsluhu tejto zastávky, ktorá by mala zabezpečiť umiestnenie smetného koša a zabezpečovať prostredníctvom ich, alebo hlavného mesta ako správcu komunikácie II. triedy aj vyprázdňovanie koša: Slovak Lines, a.s., Mlynské nivy 31, Bratislava 821 09. Podnet zasielame im aj so žiadosťou o umiestnenie nového koša. Pekný deň


Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
19. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spomínaný kôš bol doplnený. Pekný deň

MÚ Vrakuňa
henrieta.dvorska@vrakuna.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.