Zapchatý kanalizačný vpust na zastávke Matejkova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Lukáš, 16. júna 2016

Chcel by som poprosiť o vyčistenie upchatého dažďového vpustu, ktorý sa nachádza na zastávke Matejkova - smer Molecova.

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Objednáme vyčistenie - najskôr v mesiaci august (kým prejde objednávka schvaľovacím procesom).

Oddelenie komunikácie a marketingu
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
29. jún 2016

Ynas

tak to prosím objednajte obhliadku a kontrolu všetkých kanálov...takto podobne vyzerajú po prívalových lejakoch takmer všetky...keďže všetko, čo popadá zo stromov ostáva na zemi, nik sa o to nestará a prvý silnejší dážď to všetko naženie ku kanálom....hlavne, že žiaden strom sa nesmie vyrúbať, ani orezať...naši "zelení" by sa mali o tieto kanály starať.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.