Miesto pre strom bez stromu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Miesto v chodniku pre strom - bez stromu. Zasadit strom a udrziavat, polievat. Niekto byvaly strom zabil - ignoraciou? - a nechal to tak.

20. jún 2016

Thomas DeXter

Týchto miest je viacero v novom meste a dlhodobo od výrezu sa nič nedeje.
28. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

strom musel byť z dôvodu zlého zdravotného stavu odstránený, aby neohrozoval bezpečnosť.

Odstránenie koreňového systému, by si vyžiadalo aj zásah do povrchu vozovky a chodníka, čo je finančne nákladný proces, a v tomto období to nevieme zrealizovať zo dôvodu nedostatku finančných prostriedkov na takúto činnosť. Pokiaľ bude rozpočet na údržbu a revitalizáciu zelene a opravu komunikácií zásadne navýšený, budeme hľadať možnosti ako tento problém vyriešiť v rámci celého mesta.


Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
30. jún 2016

Ignác gwsssc

Mna by zaujimalo naco platime Magistrat? Aby daval taketo pseudo "odpovede"? Naco tam su ked nic nerobia?
13. september 2016

Ignác gwsssc

Mile OPS, co je tu v rieseni? Ako dlho bude tento podnet v rieseni?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania