Vylomená značka pri schodoch do Líščieho údolia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Uz mesiace sa povaluje vylomena ci vytrhnuta ci odpilena znacka na Pupavovej pri schodoch do Parku SNP. Odstranit a obnovit znacku na povodnom mieste.

20. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Dopravná značka bude odstránená a na mieste, kde chýba, bude osadená nová...

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
27. jún 2016

Ignác gwsssc

Znacka naozaj zmizla. Netusim kde bola povodne takze neviem overit ci ju tam osadili - bohuzial. Takze asi vyriesene. Dakujem.
29. jún 2016

sufliarsky

Dnes o cca 12.30 znacka lezi ako na povodnej foto k podnetu - na lavicke. Dufam ze to nie je ta "nova" ...
30. jún 2016

Ignác gwsssc

Aha, tak nic... :-(
05. júl 2016

sufliarsky

Aktuálny stav z dnešného rána - značka leží v tráve pri lavičke.
06. júl 2016

sufliarsky

Foto zo dna 5.7.
07. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za aktualizáciu. Vylomenú starú značku naša zmluvná spoločnosť pre dopravné značenie na pôvodnom mieste už nenašla. Verím, že na novom mieste "vydrží" do zajtrajšieho výjazdu. Značka chýba pred priechodom pre chodcov na Púpavovej 37 - 39, kde bude osadená nová.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania