Jama v chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Znicena dlazba, zniceny chodnik, jama. Opravit, obnovit, reklamovat. Ked si tam niekto zlomi nohu tak kto bude na vine, kto mu zaplati odskodne? A z akych penazi? Naco si platime MC a Magistrat ked chodniky v celej BA vyzeraju ako po bombardovani?

30. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Po preverení situácie navrhne opatrenie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
13. september 2016

Ignác gwsssc

Mile OPS, co je tu v rieseni? Dokedy bude podnet v rieseni? Nikto ani prstom nepohol. Opakujem, naco platime Magistrat? Naco platime MC?
15. február 2017

Ignác gwsssc

Co je "V riešení"?
05. apríl 2019

Martin U

Jama tam stále je, stále neriešený podnet.
08. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania