Zvalená elektro skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Jozo 27. mája 2016

Zvalená elektro skriňa pri palace

20. február 2013

anonym

z predchádzajúceho podnetu vieme, že zodpovedný subjekt je dcéra ZSE,

www.zsdis.sk
22. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Keďže zvalená elektro skriňa sa nachádza na chodníku, ktorý je priľahlý ku komunikácii Studená a tá je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, postupujeme im to na priame vybavenie.


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
22. február 2013

anonym

teta Bááriová, pošlite to rovno na odberatel@zsdis.sk alebo volajte na 0800 111 567 a ohláste im to ... na to sme si vás zvolili a preto vám platíme miestne dane !!!!!!!!!
25. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol okrem Magistrátu zaslaný aj spoločnosti Siemens a Západoslovenskej energetike.
Stanovisko spoločnosti Siemens zasielame:
Dakujem Vam za tento podnet. Preverili sme to, ale spominane elektricke zariadenie nie je majetkom ani v sprave nasej spolocnosti. Zial, nevieme urcit, komu patri.
Stanovisko ZSE:
Dakujeme Vam za doveru prejavenu pri zaslani Vasej poziadavky na adresu Odberatel@zsdis.sk. Na Vasej poziadavke sa pracuje a udaje v nej nie su pristupne tretej strane.




Tatiana Baáriová, kancelária starostu
27. február 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mestská časť obdržala stanosvisko, ktoré zasielame.

Vazena pana Bariova,
za spolocnost Zapadoslovenska distribucna, a. s., so sidlom Culenova 6, 816 47 Bratislava, ICO 36 361 518, zapisanej v obchodnom registri Okresneho sudu Bratislava1, Oddiel: Sa, vlozka c. 3879/B spolocnost Zapadoslovenska energetika, a.s. na zaklade splnomocnenia na vybavovanie podani zakaznikov, vratane reklamacii oznamujeme nasledovne:

podla vyjadrenia prislusneho specialistu spravy energetickych zariadeni rozvodna skrina, ktorej foto je uverejnene na Vasej webovej stranke, nie je majetkom nasej spolocnosti.

dakujeme za pochopenie


V pripade potreby nas mozete kontaktovat na zakaznickej linke 0850 333 999 v pracovnych dnoch v case 7.00 h - 19.00 h.

S pozdravom za Zapadoslovenska distribucna, a. s.

Iveta Domaracká


Tatiana Baáriová, kancelária starostu
24. marec 2013

miro

tak tam asi zajtra zájdem a sekerou to odstránim z cesty ... veď keď nikomu nepatrí, tak mi nič nehrozí
03. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Magistrát hl. mesta však spravuje komunikácie prvej a druhej triedy a niektoré prejazdné úseky iných tried, nie však elektrické zariadenia. Ak mestská časť obdržala stanoviská od relevantných inštitúcií, že im dané zariadenie nepatrí, možno sa treba obrátiť na majiteľa priľahlej nehnuteľnosti.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
15. máj 2016

Nacbo Ynmynona

Ked som siel okolo, ani vo sne by ma nenapadlo, ze to tam lezi uz 3 roky.
28. november 2018

Martin U

Táto elektrická skriňa pri obchode STYLA bola opravená. Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.