Povolená reklama?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Prievoztan 21. júna 2016

Na Telocvičnej ulici takmer pred križovatkou s Mierovou už dlho parkuje plošina, ktorá je zároveň (alebo výlučne?) reklamou pre požičovňu plošín. Je táto reklama povolená a legálna? Parkuje na časti zelene, ale čiastočne aj na chodníku a na vozovke. Ráno tadiaľto chodia rodičia s deťmi do škôlky často na bicykloch a pri stretoch s autom táto plošina výrazne zavadzia.
A okrem iného je to vysoko nevkusná a arogantná forma reklamy.

23. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Vozidlo prekážku netvorí, má platnú STK a to či stojí na tráve je otázne nakoľko kolesá má na ceste a chodníku. V prípade, že máte podozrenie z páchania priestupku, je možné osloviť prostredníctvom linky 159 prísl. MP.

s pozdravom

kancelária starostu
28. jún 2016

Peter

Táto plošina tam stojí už niekolko rokov..velmi vela..Z môjho pohladu nezavadzia, ba priam to vymyslel zo zdravym rozumom.
A reklama? Vsak to ma na svojom majetku, to potom ked si olepím auto svojou firmou, tiez sa to povazuje za nelegalnu reklamu? Vsak XY dodavok je polepených...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania