Vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
martin 30. júna 2016

Dobry den,
uz dlho parkuje na Nemčíkovej auto, nemá splatne STK. Viete s tym nieco robit?

01. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Vykonáme na predmetnom mieste obhliadku za účelom preverenia či vozidlo má evidenčné číslo, platnú TK alebo EK. Podľa zistených skutočností zvolíme najoptimálnejší postup riešenia.


M.Blažej
Oddelenie územného rozvoja a životného prostredia MČ Dúbravka
01. september 2018

Lukáš Bartošovič

zdravim, to vozidlo tam uz nie je, podnet mozete oznacit ako VYRIEŠENÝ
26. november 2018

Lukáš Bartošovič

pohlad na to iste parkovisko z inej strany - to vozidlo tam uz naozaj NIE JE
vyrieseny podnet, vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania