Nefunkčná kanalizácia, chybné spádovanie vozovky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jana Kolárová 21. júna 2016

Pri daždi z dôvodu upchatej kanalizácie, príp. nesprávne vyspádovanej komunikácie je prechod pre chodcov nepoužiteľný - vody je minimálne po členky

21. jún 2016

Michal Makovnik

Zaplavený priechod pre chodcov

Na križovatke Mlynské Nivy a Košická zostávajú po krátkych dažďoch (fotky z pondelka 20.6.) neskutočne obrovské kaluže vody, ktoré okoloidúce autá rozstrekujú na chodcov a zároveň chodcom bránia v prechode cez cestu.
22. jún 2016

Anonymný užívateľ

Suhlas, toto som si vsimol viackrat. Nie je tam vobec kanalizacia alebo je to upchane? Treba to vyriesit.
22. jún 2016

Magda

Tento problém je na tejto križovatke už roky!!!! Križovatka je pod správou hlavného mesta a nie pod Ružinovom /cesty I. a II. triedy/.
30. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie, ktorý po preverení situácie, navrhne opatrenia.

Oddelenie komunikácie a marketingu
02. júl 2016

Jana Kolárová

To snáď ani nemôže byť pravda. To sa akože teraz začínajú tváriť, že doteraz o tom nevedeli. Ak je to pravda, potom ich treba na hodinu vyraziť zo zamestnania. Niekto to predsa prebral, niekto to kontroloval, niekto dal príkaz na preplatenie prác alebo to politický nominant zaplatil len tak? To je neuveriteľné, za akých hlupákov majú títo nominanti občanov, ktorí ich živia zo svojich daní
13. júl 2016

Jan Bakos

Vodná priekopa Mlynské nivy x Košická

Na križovatke Mlynských Nív a Košickej sú upchaté (alebo chýbajú?) kanalizačné vpusty.
Smerom od centra Mesta k mostu Apollo tak vzniká obrovská kaluž, ktorá jednak blokuje prechod pre chodcov a druhak hrozí ošpliechaním chodcov na chodníku.
Druhá, menšia kaluž je v smere od Dulového námestia k Autobusovej stanici.
14. júl 2016

orel

Upchaty odpadovy kanal

Dlhosobo upchaty odpadovy kanal
04. august 2016

Jana Kolárová

nevidím v tej križovatke žiadnu činnosť - čistenie kanálov, úprava vozovky,...... čiže opäť nič
01. september 2016

Jana Kolárová

zmena žiadna, ale vyjadrenie typu: .... uvedený stav spôsobil p.XXYY, ktorý shválil projekt, p.YYXX vykonal práce a p.YYYZZ dal príkaz k úhrade za tieto práce,..... to je asi science fiction. A že prečo táto krajina tak vyzerá
05. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Cesta potrebuje opravu v súvislosti so spádovosťou, čaká sa na voľné finančné prostriedky

Oddelenie komunikácie a marketingu
05. september 2016

Magda

Skutočne ste preverili situáciu? V tej časti vozovky, kde stojí voda sú 2 dažďové vpusty. Zistili ste, že sú funkčné? Boli tieto vpusty vyčistené? / Ak by boli funčné, voda by tam nestála. /
14. september 2016

BaNi

Preco voda neodteka a po kazdom vacsom dazdi je tu jazero je ocividne.
12. november 2018

Patrik

Aktuálny stav kanalizačnej vpuste na priechode pre chodcov Mlynské nivy a Svätoplukova.
21. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania