Prepad trávnika pri kanalizácii

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Pri kanalizacnej sachte na Humenskom nam. 4 v priebehu tyzdna vznikol prepad takmer vo velkosti maleho dietata. Prepad sa neustale rozsiruje a zasahuje uz aj pod cast chodbika.

22. jún 2016

Mária Sabová

Prepadlisko je ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ pre malé deti, ktoré sa na ihrisku hrajú. Diera vo veľkosti dieťaťa ústi do kanála. Pôda sa v takomto rozsahu prepadla v priebehu niekoľkých hodín.
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, poslali sme ho na Oddelenie životného prostredia, o doriešení Vás budeme informovať.
18. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Petržalka zabezpečila na jar 2019 zasypanie jamy. Mestská časť Bratislava-Petržalka tieto práce suplovala za vlastníka pozemku p. č. 2534/1, LV 1748, ktorým je Hlavné mesto SR Bratislava, preto sme podnet odstúpili na hlavné mesto.
Kto? Hlavné mesto Bratislava
21. október 2019

michal sabo

Dobry den,
ocenujem pokus o riesenie problemu, ale prepad sa neustale zvacsuje. Problem sa neda totiz vyriesit zasypanim, tam bude problem s kanalizaciou, do ktorej sa ta zemina prepadava.
Viete to prosim vyriesit vramci tejto platformy, alebo sa mam problem pokusat riesit sam?
21. október 2019

Michal Haman

Podnet som preposlal Magistrátu hl. mesta.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania