Ilegálna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Dušan Fischer 01. februára 2010

Haraburdie pod nadchodom.

15. február 2010

Odpoveď samosprávy

Ilegálna skládka odpadov sa nachádza pod podchodom na Bebravskej ul. 2 , Ten je v súkromných rukách odkúpený na podnikateľské účely Ing.Králikom . Budem ho musieť vyzvať na plnenie si svojich povinnosti.

Mgr.O.Dolhá Ved. oddel. ŽP a VPs

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania