Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Cyklotrasa do Vajnor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Jana Lakotová, 28. júna 2016

Každý deň chodím do práce vo Vajnoroch na bicykli. Väčšina cesty je bezproblémová, ale koncový úsek by potreboval pomoc...
Pripájam aj mapku s kritickými miestami:
- oranžová - po krajnici sú odpadnuté časti áut, rozbité sklo a veľa nahrnutého štrku
- červená - rozbité sklo, zarastajúci chodník
- červený krúžok - zísť z nadjazdu bude pomaly problém, nakoľko chodník zarastajú z oboch strán stromy a kríky

P.S.
na cyklochodníku od Vajnorie na Rendez je asi 5m-úsek, kde je rozbité sklo z auta = jediná možnosť ako to obísť je výjsť na cestu, čo je skutočne hazard pri rýchlosti prechádzajúcich áut

14. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetná trasa nie je v správe STARZ-u.
Nie je nám známe v koho správe je.


Katarína Szabová
STARZ
19. september 2016

Igor Kňazovický

Dobrý deň,
Váš podnet ohľadne cyklotrasy - Vajnory sme odstúpilii na Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, ktorý spravuje predmetný chodník aby urýchlene zabezpečili opravu ako aj pokosenie zelene čo bude Mestská časť Bratislava – Vajnory sledovať.
Za Váš podnet ďakujeme a prajeme pekný deň

Ing. Janka Meštaníková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.