Jednosmerka Krajná

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Moje Meno 28. júna 2016

Naozaj je problem koncepcne riesit problem s autami jazdiacimi do protismeru v jednosmerke na Krajnej ulici? Odhliadnuc od toho, ze sem tam sa najde nestastnik, ktory sa tam ocitne omylom, vacsinou sa jedna stale o tie iste vozidla v tom istom case (tj. rano medzi 7.00-8.00)

30. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

V prípade, že máte podozrenie z páchania priestupku , je potrebné oznámiť to na tc 159 . Príslušníci MP v zmysle zákona riešia predmetné situácie .

S pozdravom

kancelária starostu
26. apríl 2021

Marian

Podnet z roku 2016 a stále žiadne riešenie. Vozidla z bytovky na krajnej ulici ignorujú jednosmernosť ulice. podnet je z roku 2016 ale kontroly alebo pristavenie hliadky tak aby nebola viditeľná až od bytovky sa asi neudiali alebo mali slabý efekt na daných opakujúcich previnilcov.

odkazom na MP si nepomozete pokial MP nezacne pracovat na oznameniach ako v ostatnych europskych krajinach.
28. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta.
MsP rieši prevažne priestupky statickej dopravy (parkovanie). Dynamická doprava je viac v kompetencii štátnej polície. Pre príklad- MsP nemeria rýchlosť ani nepokutuje jazdu v bus pruhoch. To rieši štátna polícia.
O vašom podnete sme však informovali kompetentné oddelenie, ktoré skúsi nájsť možné riešenie.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania