Grafitti podchod zastávka Prístavný most

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Žofia 29. júna 2016

Chcela by som nahlásiť podchod pri zastávke Prístavný most, ktorý je vo veľmi zlom stave. Sprejeri sa na ňom vybláznili a potreboval by vynoviť.

04. júl 2016

MARTIn

Toto je už dlhodobá záležitosť s ktorou sa nič nerobí,Je to nechutné treba to riešiť.
14. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Po preverení urobí nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
02. apríl 2017

Nacbo Ynmynona

V podchode sú stále aj tie isté grafity, čo pri zadávaní podnetu. Kedy plánuje správca urobiť nápravu?
06. december 2019

Martin Uváček

Podchod bol evidentne vyčistený ale grafitaci si ho znovu vzali na mušku. Hodil by sa tam antigrafitový náter.
21. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

podchod skutočne už vyčistený bol, no kultúru ľudí neovplyvníme. Opätovne dáme podchod premaľovať. S určitosťou vieme povedať, že nanesieme na steny aj anti-graffiti náter, avšak v jarných mesiacoch. Na jeho aplikáciu je totiž potrebná konštantne vyššia teplota (cca 5 stupňov).

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania