Neupravená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 29. júna 2016

Mesto sice opravilo vela ciest, kvolu Predsednictvu EU, ale napr. pred Uradom vlady SR si nedali ani len namahu upravit zelen tak, aby nebol chodnik zuzeny pomaly na 1/2 svojej sirky :-(

11. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník je v poriadku a je priechodný, zeleň nie je tak rozrastená, aby prekážala v užívaní chodníka. Na všetky potrebné ideáne úprave nemá hlavné mesto v rozpočte dosť finančných prostriedkov, a tie čo sú, boli použité na kritickejšie a dôležitejšie úpravy.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
11. júl 2016

Daniel Dudinský

Je to chodnik pred Uradom vlady SR, v smere od Prezidenstskeho palaca. Kolko ludi tadial prejde v case predsednictva SR EU?
24. júl 2016

Daniel Dudinský

priklad pre Magistrat. mozno sa tam niekto zamysli nad tymi hlupostami, co tam pise :-)
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/30854/zarastajuci-chodnik?done=updated
25. január 2018

Martin U

živý plot ostrihaný. vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania