Odstavené auto na parkovisku pred TESCO v Petržalke (Panonska)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Daniela 30. júna 2016

Dlhodobo (niekoľko rokov) odstavené vozidlo bez platnej EK a STK na parkovisku pred TESCOm v Petržalke na Panónskej ceste.

04. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Mestská časť je oprávnená riešiť motorové vozidlá len na parkoviskách a komunikáciách zverených do jej správy, nie na parkoviskách vo vlastníctve súkromných osôb. Vlastníka na túto skutočnosť upozorníme.

mestská časť Bratislava-Petržalka
18. jún 2020

Martin Uváček

Táto časť parkoviska je už zastavaná. Vozidlo bolo odstránené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania