Parkovanie - nepoužiteľný chodník

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Jana Kolárová 02. júla 2016

dajako asi zo zvyku parkujú autá tak ako vidno na foto a chodník zmizol a ten úzky pás neprejazdný pre mamičky s kočíkmi, invalidov pravdepodobne mestská polícia a miestna časť považujú za niečo normálne. To sa opäť tvária kompetentní, že toto nevidia? Jedná sa o mestský pozemok, takže asi samospráva by mala zabezpečiť riadne fungovanie tohto "chodníka"

29. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom príslušné oddelenie, aby urobilo nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
01. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom Mestskú políciu a požiadali o nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
04. august 2016

Jana Kolárová

Je smiešna, keď tu samospráva sa tvári, že to chce riešiť vypisovaním na mestskú políciu. Mestská polícia má riešenie pristupkov vo svojich základných povinnostiach. Načo je nám polícia, ktorá sa okolo tohto problému previezla už aspoň tisíckrát a si to nevšimli? Tomu nikto neuverí, skôr sa treba pýtať, že prečo si polícia neplní svoje základné úlohy? načo je potom? Policajt, ktorý úmyselne prehliada priestupky nemá čo byť policajtom
21. september 2016

Jana Kolárová

podnet "v riešení" zatiaľ bez najmenšej zmeny
27. september 2016

Jana Kolárová

podľa všetkého teda polícia odmieta plniť svoje povinnosti a funkcie, na ktoré bola zriadená a samospráva je s tým spokojná. Zaujímavé
15. jún 2021

Tomas

Smutné že po toľkých rokoch sa nič nezmenilo. Načo keď to majú majitelia áut na skok do budovy. A že polícia nič nerobí s arogantným parkovaním je tiež stará známa pravda. Rovnaký podnet tu: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/98813/bajkalska-chodnik-chybajuci
16. jún 2021

Martin

Bývam hneď vedľa a problém poznám. Obávam sa však, že zmena (otázne či k lepšiemu) príjde až s prestavaním tých budov a celého areálu ktoré je už pripravované. Preto asi nikto nebude investovať do riešenia tejto situácie v takýchto okolnostiach.
16. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
16. jún 2021

Tomas

Bordel je na celej Bajkalskej a nie len tam. To že sa nič nerieši v tomto prípade, nie je kvôli plánovanej výstavbe. To je celkový stav v našom meste.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania