Nepojazdné vozidlo blokujúce parkovacie miesto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jozo 02. júla 2016

Dobrý deň,

prosím o riešenie nepojazdného vozidla Škoda Favorit tyrkysovej farby s ŠPZ: BA063KV, ktoré je odparkované pred bytovkou na Priemyselnej ulici medzi vchodmi 7-9. Toto vozidlo má defekt na ľavej zadnej pneumatike, t.j. je nepojazdné a z parkovacieho miesta sa nepohlo niekoľko mesiacov! Blokuje miesto na parkovanie vlastníkom bytov zo spomenutého domu.

03. júl 2016

autopravo

ak ma stk a ek, nepohnete s nim
07. júl 2016

autopravo

takze je to srot. odstranit samospravou
21. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (EČV) sú v kompetencii Okresného úradu - odbor pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené na priame vybavenie.


kancelária starostu
20. november 2016

obcan

Vrak pred Priemyselna 9

Obcania VYSE ROKA upozornuju MU/MC Ruzinov a Mestsku policiu na odstavene, neuzamknute vozidlo uz mesiace bez SPZ (Favorit, zelenej farby) parkujuce pre Priemyselnou 9. Pokial starsi obcania nemaju pristup na PC, tak de facto nemaju moznost vyvolat adekvatne riesenie ich problemu. Telefonicke ziadosti/intervencie zostavaju bez akejkolvek odezvy. Okrem toho toto opustene vozidlo zabera parkovacie miesto.
21. november 2016

obcan

18. novembra 2016 - a toto odustene vozidlo je aj neuzamcene, vid foto.
26. február 2017

obcan

Vozidlo odstranene.
01. september 2019

Tomasiq

Vrak na parkovisku

dobrý deň, chcel by som poprosiť o odtiahnutie vraku z verejného parkoviska. ŠPZ boli odcudzené, STK skončila v januári 2015.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania