Prasknutá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Rudo 04. júla 2016

Postupne sa prepadava zemina a diera sa zvacsuje., cize pravdepodobne sa jedna o prasknute potrubie, nakolko sa predava zemina aj pri kryte kanalizacie.

05. júl 2016

Rudo

Nove lepsie foto bez slnka
06. júl 2016

Jaro

A čo s tým má starosta. Kanalizačná prípojka patrí k objektu. Treba na to upozorniť správcu objektu.
06. júl 2016

Rudo

Dakujem za radu, uz som to nahlasil aj spravcovi
06. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Verejnú kanalizáciu má na starosti Bratislavská vodárenská spoločnosť. Mestská časť nemá oprávnenie na riešenie porúch v prípade prasknutej kanalizácie. Podnet na prešetrenie situácie by mal dať správca bytového dom

MČ Petržalka
07. júl 2016

Stefan

Nie kazda kanalizacna pripojka patri k objektu! Len po prve pripojenie.
18. júl 2016

Rudo

Vraj sa to skontrolovalo Termokamerou a je prepadnute potrubie. cize coskoro nastupi Bager . Konecne sa to snad pohne a vyriesi. kym nieje neskoro :) davnejsie na rovnakej ulici boli výkaly atd vsade okolo ....
18. júl 2016

Rudo

uz pride coskoro bager :)
27. júl 2016

Rudo

dnes zacali rozkopavat , zistilo sa poskodene potrubie. bude sa cele menit :)
01. august 2016

Rudo

Havarijna sluzba zacala menit potrubie.
07. august 2016

Rudo

Potrubie vymenene. Podnet vyrieseny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania