Zarastajúci chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Neviem Nechcem 11. júla 2016

Zelen a kriky pri chodniku medzi Rosnickou a Harmincovou uz dorastaju do celkom objemnych rozmerov. Je to celkom uzke, pokial tam ide teta s kocikom a oproti niekto na bicykli. Zislo by sa to osekat. Idealne tak buduce leto, pripadne skor, ak sa podari :)

11. júl 2016

Lukáš

Hlavne ide o invazny druh rastliny - pajasen zliazkaty a jeho odstranovanie je priam povinnost spravcu...
19. júl 2016

Marek Kečkéš

Zarastený chodník

Dobry den, chcel by som poziadat o orezanie zelenych krikov na ulici Schneidera Trnavského (chodnik od Harmoncovej ku kupalisku Rosnicka).
Zelen zashuje uz viac ako do polovice chodnika a prechod, resp. prejazd na biykli je skoro nemozny..
25. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
správcom zelene pozdĺž chodníka je Magistrát hlm SR Bratislavy. Váš podnet sme preposlali na oddelenie životného prostredia a mestskej zelene s prísľubom orezania v priebehu tohto týždňa. Znova sme dnes urgovali kompetentných pracovníkov magistrátu. Bol potvrdený daný prísľub, to znamená do konca tohto týždňa.

Ing. arch. Pavel Gašparovič
Vedúci oddelenia územného rozvoja a životného prostredia
30. júl 2016

Marek Kečkéš

vcera 29.7. som tadial isiel a nic zrezane nebolo
10. august 2016

AntonS

Zarastený chodník

Miestami pozostatok chodnika mensi ako sirka kocika.
25. august 2016

Dana

Pas zelene medzi vozovkou a chodnikom kosia, ale kriky zaberajuce uz polku chodnika nie.
25. august 2016

Marek Kečkéš

medzicasom som dostal info z magistratu, ze poslali objednavku externej firme, aby to orezali, bez uvedenia terminu realizacie...
09. september 2016

Neviem Nechcem

Dnesna foto. Tych stedrych 30cm je tam fakt super :) Kolko krat cca treba urgovat takuto zalezitost, aby bola vyriesena? 2 mesiace sa nic nedeje a je to zalezitost par hodinoveho orezavania krikov. Stihame to buduce leto? :p
01. október 2016

Lenka

Orez krikov a strimov na M.Schneidera Trnavského

Dobrý deň!
Prosím vás nedali by sa osekať kríky pri chodníku? Pôvodný chodník je krásne široký no kvôli krikom sa nedá využiť jeho potenciál. Miestami musia chodci kvoli krikom kráčať po trávniku.

Ďakujeme
25. október 2016

Neviem Nechcem

Dakujem za posekanie! Uz je to dobre :)
09. august 2017

zuzana Kaliská

Nepokosená zeleň zasahuje do chodníka Schneidera Trnavského

Chodník popri ceste Schneidera Trnavského v úseku od Harmincovej smerom k Rosničke je zarastený zeleňou - kríkmi a burinou zo susedných pozemkov,nedá sa prejsť poriadne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania