Katastrofálny stav bývalého petangového ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Dusan 13. júla 2016

Chcem upozornit na odporny,nebezpecny stav udajne petangoveho ihriska na ul.Bodvianske.Rozpadnute drevene klady,skorodovane trubky plota,sklo,obcas niejakym dobrakom pokosena cast travy,Kosci z MU to zdaleka obchadzaju,obcas to pokosi niekto z domacich... CO takto spravit z toho napriklad fitness park?Myslim,ze by bolo dost ludi aj s takymto niecim aj spokojnych...

13. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Mestská časť BA - Vrakuňa si je vedomá stavu, aký tu zanechali v minulosti naši predchodcovia. Vlastník pozemku je magistrát hl. mesta SR Bratislava. Už v minulosti sme ich požiadali o správu s možnosťou vybudovania aj fitnes parku. Odpoveď z magistrátu prišla negatívna. Budeme sa aj naďalej pokúšať o získanie predmetného pozemku a jeho celkovému zlepšeniu súčasného stavu. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
MÚ MČ Bratislava-Vrakuňa
13. júl 2016

Dusan

Dakujem za odpoved.Dnes znova kosci obisli danu lokalitu pri koseni...Asi znova bude platit :obcan urob si sam... Magistrat je asi uz nepotrebna institucia,zbytocne vydrziavana z dani obyvatelov. Uz druhy krat nahlasujem problem,kde sa jedna o pozemok v sprave magistratu,a ten absolutne nic nerobi.Kolko je vlastne takychto miest v ramci m.c Vrakuna?
17. apríl 2019

Vladimír Čech

Dobrý deň, pozemok je čistý a pokoseny. Sú nejaké plány čo s ním?
18. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kvôli Vašej otázke ohľadom plánov s týmto ihriskom sme kontaktovali kompetentné oddelenia, budeme Vás informovať o odpovedi.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania