Zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Rudo 13. júla 2016

Zlomeny konar stromu po burke na rohu Belinskeho 10

13. júl 2016

Rudo

už je konár odstránený . Podnet vyriešený
14. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Poškodený konár odstránili pracovníci Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania